Galileo

ODSÁVAČ AKO SÚČASŤ VARNEJ DOSKY

Revolučný digestor GALILEO sa pýši mnohými prednosťami.
Tento integrovaný odsávač pár značky FABER je takmer neviditeľný a vďaka tomu, že je zabudovaný priamo vo varnej doske neprekáža pri varení, nebráni výhľadu, robí kuchyňu vzdušnejšou a vyžaduje len minimálnu starostlivosť pri čistení. S prekvapivou účinnosťou odsáva pary najkratšou cestou z varných nádob. Výkonný a tichý deväť rychlostný motor je klasifikovaný v energetickej triede A +++ a je vodeodolný. Jeho unikátnou výhodou je, že to nie je len jeden spotrebič. Galileo v sebe kombinuje odsávač pár a varnú dosku.


Vďaka premyslenej konštrukcii zaberie tento výrobok len veľmi málo miesta v skrinke a jeho inštalácia nie je o mnoho zložitejšie, než inštalácia klasickej varnej dosky.

Odsávač pár Galileo je súčasťou varnej dosky.

Odsávač pár GALILEO vo varnej doske možno ľahko inštalovať do ostrovčeka alebo klasickej kuchynskej linky a môže pracovať s odťahom mimo kuchyňu (potrubie možno viesť soklom skriniek), alebo ako recirkulačné s recyklovateľným filtrom pomocou Recirkulačnej sady.
Ovládanie varných zón aj odsávania je dotykové, typu „slider“, varná indukčná časť má spojiteľné zóny. Liatinová mriežka prekrývajúce sacia časť môže byť použitá pre odloženie varnej nádoby.
Kazetový tukový filter, ktorý je ukrytý v sacej štrbine, možno umývať v umývačke riadu. Tento filter je umiestnený pod takým uhlom, aby v prípade pretečenia smeroval tekutinu do záchytného žliabku.

Fotogaléria

Pozrite sa späť na