Úvod / Tlačové správy / Faber Inside up odsávač s dizajnovým ocenením Red Dot Award: Product Design 2021

Faber Inside up odsávač s dizajnovým ocenením Red Dot Award: Product Design 2021

Odsávač pár Inside Up FABER získal celosvetovo uznávané dizajnérske ocenenie The Red Dot Award v kategórii Product Design 2021. Ocenenie porota udeľuje len určitému počtu produktov na základe svojho estetického zhotovenia a využitých najnovších technológií a inovácií. 

Vstavaný odsávač pár UP, navrhnutý dizajnérmi z Whynot studio, zaujal porotu svojimi geometrickým tvarmi s rovnobežnými líniami vytvárajúcimi osobitný moderný štýl. Ocenený odsávač pár slúži nielen na zachytávanie pár, pachov, ale aj ako zdroj svetla. Perfektne sa hodí hlavne do konceptu otvorených kuchýň s ostrovčekom. Nadčasový hi – tech vzhľad dodáva vstavanému odsávaču hlavne nehrdzajúca oceľ a na druhej strane biele spracovanie dodáva jemnosť. Kombináciou s bielou farbou stropu krásne zapadne a vytvorí pocit otvoreného priestoru bez zavadzania digestora.  

Porota Red Dot Award ocenila aj inovatívny prístup spoločnosti FABER k zlepšovaniu a prínosu nových technológií zameraných na zefektívnenie a uľahčenie každodenného používania produktov. Najnovšia technológia K-Link, ktorá je využitá v ocenenom odsávači pár, umožňuje jej spárovanie s indukčnými varnými panelmi Faber. Vďaka technológii si odsávač prispôsobí sací výkon automaticky podľa zvolenej úrovne varenia. S dodotačnou funkciou Tunable White Function vždy nastavíte úroveň osvetlenia podľa denného svetla alebo vašej nálady.

Pozrite sa späť na