Úvod / Vlastnosť / Nautilus

Nautilus

Nižšia spotreba. Vyššia účinnosť. Nový rekord!
Úžasne vysoká účinnosť, prekvapivo malá veľkosť, nautilus vám prináša prvý ultratenký vertikálny digestor. Technológia Nautilus diffuser prináša prvý skutočne vertikálny odsávač pár. Už žiadne šikmé povrchy!

Nautilus umožňuje, že odsávač značky Faber vybavený týmto ventilátorom je kvalifikovaný do energetickej triedy A – mimoriadne dôležitý výsledok, ktorý predstavuje dôležitý zlom v priemysle dosiahnutý jednou firmou, ktorá po prvýkrát pred 60 rokmi vynašla túto kategóriu domácich spotrebičov. Kým len pred niekoľkými rokmi, a to najefektívnejšie, pokročilé digestory s rovnakým prúdom vzduchu patrili iba do energetickej triedy C.

Pridaná hodnota tohto ventilátora spočíva v kompaktnosti, pretože meria asi len 15cm na šírku. Nautilusu malá veľkosť uľahčuje použitie vo zvislých odsávačoch, ktorých konštrukcia sa vyznačuje tým, že je v perfektnom pravom uhle k sporáku, ako v prípade odsávača Talika. Praktickejší než kedykoľvek predtým, a odráža vysoké štandardy Faber v dizajne.

Nautilus je projekt inšpirovaný prírodou: ako už názov napovedá, tvar difúzora je ako Nautilus slimák, škrupina, ktorá nasleduje logaritmickú špirálu čím sa dosiahol zlatý pomer rozmerov.