Úvod / články o odsávačoch / HOO-B dokonalé splynutie

HOO-B dokonalé splynutie

Nová generácia zabudovaných odsávačov

Kuchynský odsávač HOO-B má sofistikovaný, ale minimalistický vzhľad, ktorý môže byť zdobený špeciálnym hliníkovým lemom.  Tento odsávač vyniká nie len svojimi estetickými, ale aj funkčnými vlastnosťami : sklenený panel dokonale zapadá k varnej doske bez porušenia jednotnej línie. Je takmer neviditeľný, neprekáža pri varení, nebráni výhľadu a vyžaduje minimálnu starostlivosť pri čistení. S prekvapivou účinnosťou odsáva pary najkratšou cestou z varných nádob.

 

Pri používaní sa odsávač otvára, po použití sa opäť vráti späť a vytvorí jednotný varný priestor. Nadštandardnou funkciou je možnosť dobehu po dokončení varenia. Táto funkcia ponechá odsávač v chode a vypne ho až po určitej dobe. Môžete si tak byť istí, že z kuchyne budú ostránené všetky zbytkové pary. Funkcie sa volia jendoducho pomocou dotykového ovládania umiestneného na sklenenom paneli, čo vďaka nereliéfnemu povrchu uľahčuje čistenie výrobku.

Tento jedinečný odsávač pár prichádza v dvoch verziách. Prvou z nich je model HOO-B BK/ALU s hliníkovou obrubou, ktorý vytvára nadčasový dojem celého spotrebiča a je tak dizajnovým prvkom s puncom luxusu. Pre tých, ktorí milujú čisté línie, prichádza nový model vo verzii HOO-B sklo bez hliníkovej obruby. Vo svojej kuchyni tak vytvoríte dojem celistvosti, minimalizmu a harmónie tvarov.

Obe verzie vyjadrujú jedinečnosť tohto domáceho spotrebiča a sú perfektnou voľbou pri všetkých riešeniach kuchýň – od modernejších až po tradičnejšie.

Odsávače pár HOO-B teraz navyše kúpite za výpredajové ceny! 

 

Digestory zabudovateľné do pracovnej dosky je možné kombinovať s varnými doskami FABER.

 

Pozrite sa späť na