Úvod / články o odsávačoch / SILK ACT/SM znižovanie hlučnosti

SILK ACT/SM znižovanie hlučnosti

SIL & STILL

 

VŠETKY ODSÁVAČE S LÍNIE STILL PRODUKUJU LEN 52 DB(A) PRI PLNOM VÝKONE. NAVYŠE, KEĎ ZAPNETE ECO FUNKCIU PREPNE SA DO ULTRATICHÉHO MÓDU A PRODUKUJE MENEJ AKO 40 DB(A).

STILL línia odsávačov faber , tvorená modelmi ONYX Stropný, Komínový and v T-tvare (všetky v úspornej energetickej triede A++), teraz prichádza s technológiou SIL & STILL. Táto nová technológia, ktorá bola vyvinutá po starostlivej štúdii prúdenia vzduchu vo vnútri odsávača pár, obsahuje špeciálny izolačný materiál v miestach, ktoré spôsobujú najväčší hluk.

Nepretržitá tichá prevádzka. 24 hodín denne.

Režim Eco sa aktivuje stlačením tlačidla Eco na ovládacom paneli odsávača pár. Pred automatickým vypnutím zostane režim aktívny 24 hodín a jeho fungovanie potvrdí zelené svetlo. Režim Eco je ideálnym spôsobom, ako zaistiť nepretržitú výmenu vzduchu v kuchyni, ticho a lacno

 

Nové technológie

Redukcia šumu je zdrojom neustáleho výskumu spoločnosti FABER. Snažíme sa zaručiť tichosť odsávačov pár pomocou použitia špeciálnych materiálov a vytváranie pokročilých zvukovo izolačných systémov, ktoré znižujú hlučnosť o 7 decibelov pri pasívnom a o 13 decibelov pri aktívnom znižovaní. Vypočujte si VIDEO ukážku, alebo sa presvedčte na vlastné oči v jednom z našich SHOWROOMov.

 

 

PASÍVNE znižovanie hlučnosti – SILK SM je pasívna zvuková izolácia, ktorá je schopná znížiť hluk až o 7 dBA. Tento systém má pred difúzorom kanál, ktorý pomocou zvukotesných materiálov generuje uvezňovanie hluku. Tieto zvukotesné materiály neabsorbujú vodu ani olej a preto je ich údržba jednoduchá. AKTÍVNE znižovanie hlučnosti – SILK ACT ide o aktívnu zvukovú izoláciu. Systém sa skladá z mikrofónu, ktorý detekuje šum a je schopný generovať inverznú vlnu. Táto technológiu umožňuje získať až dvojnásobný výsledok zníženie hluku až o 13 dba a redkuciu šumu zmenou frekvecncie zvuku k nižším tónom, ktoré robia zvuk menej znepokojujúcim. TICHÉ ODSÁVAČE – s technológiou aktívneho znižovania hlučnosti

 

 

Pozrite sa späť na